PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107880}

Defekt

6,4 1 044
oceny
6,4 10 1 1044
Defekt
powrót do forum serialu Defekt

Dla mnie rewelacja.

ocenił(a) serial na 9

Oglądam już chyba czwarty raz i wciąż mi się podoba. Dobra obsada i fabuła. Nawet jest ściągnięta akcja z "Kilera" gdzie ABW przejmuje przewożonego więźnia :) Intryga bardzo wciąga i trzyma w napięciu. Niby wszystko jest przewidywalne, wiemy kto jest po której stronie prawa itd. ale czeka się jak to zostanie rozwiązane finalnie. Według mnie trochę za mało odcinków było. Tylko 9 a mogli rozwinąć chociaż do 15. Cielecka dobrze gra i jest to preludium do kolejnej fajnej roli w "Chyłce" Tutaj prokurator a tam adwokat. Fronczewski też genialnie zagrał gliniarza. Wielu osobom nie podoba się ten serialik ale mnie urzekł. Dobrze pokazane wałki na wszystkich szczeblach władzy. Od szeregowego policjanta do elit władzy. Wszystko da się załatwić po znajomości lub za kasę. Ludzie uczciwi tak jak główni bohaterowie mają bardzo ciężko. Kilka dialogów można uznać za "złote myśli" i cytować w towarzystwie :) Bardzo polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones